Mapa Strony Mapa strony Kontakt Kontakt
SkupujmyAuta.com.pl

Szukasz firmy godnej zaufania?

Sprawdż opinie naszych klientów

Skup samochodów Warszawa

Masz pytania odnośnie naszej działalności? Chciałbyś o coś zapytać ale nie wiesz czy warto? Informacje umieszczone na stronie są dla Ciebie niejasne?

znak zapytania

Stworzyliśmy ten dział, aby umieszczać w nim odpowiedzi na najczęściej padające pytania. Zdajemy sobie sprawę, że wiadomości na stronie mogą być niekompletne lub niezrozumiałe dla klienta. Mamy nadzieję, że informacje tutaj umieszczone chociaż częściowo rozwieją wątpliwości odnośnie sprzedaży auta naszej firmie. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij uzupełniony formularz znajdujący się dole strony lub wyślij bezpośrednio e-mail na kontakt@skupujemyauta.com.pl. Będziemy starali się sytematycznie uzupełniać wiadomości na naszej witrynie jak również umieszczać odpowiedzi na kolejne pytania. Jeśli uważasz, że na stronie brakuje pewnych informacji lub powinna się tutaj znaleźć odpowiedź na kolejne pytanie - uzupełnij i wyślij formularz poniżej.

Częste pytania:

  1. Nie mam pojęcia ile mam cenić za auto. Ile możecie zaproponować?
  2. Czy skupujecie samochody z kierownica po prawej stronie?
  3. Nie wiem czy będziecie zainteresowani moim samochodem. Jakie auta skupujecie?
  4. Kto płaci za transport niesprawnego auta?
  5. Czy kupujecie lub sprzedajecie części samochodowe?
  6. FORMULARZ - zaproponuj kolejne pytanie

1. Nie mam pojęcia ile mam cenić za auto. Ile możecie zaproponować?

Ceny samochodów używanych na dzisiejszym rynku są bardzo zróżnicowane. Teoretycznie takie same samochody mogą znacząco różnić się wartością. Ma to związek z ogólnym stanem auta oraz jego przeszłością. Dlatego nie potrafimy dokładnie wycenić samochodu tylko na podstawie opisu. W takim przypadku podajemy tylko pewiem przedział cenowy a ostateczną cenę proponujemy podczas oględzin auta. Jeśli nie wiesz ile masz cenić za samochód skontaktuj się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego (wpisując w polu CENA zwrot "nie wiem" lub "0") lub zadzwoń.

2. Czy skupujecie samochody z kierownicą po prawej stronie?

Niestety nie zajmujemy się skupem takich aut. Jednak zachęcamy w takim przypadku wypełnić formularz zgłoszeniowy. Mimo tego, że my bezpośrednio nie zajmujemy się tego rodzaju samochodami wśród naszych partnerów w branży istnieją firm skupujące auta angielskie. Zapewniamy, że Twoja oferta zostanie im przekazana.

3. Nie wiem czy będziecie zainteresowani moim samochodem. Jakie auta skupujecie?

Zajmujemy się skupem wszystkich samochodów używanych, każdej marki, w dowolnym stanie technicznym i wizualnym. Interesują nas auta osobowe każdego rodzaju. W przypadku, gdybyśmy nie byli zainteresowani oferowanym samochodem, kontakt jest przekazywany do firm kupujących tego typu auta. Chodzi przede wszystkim o auta bardzo stare lub mocno rozbite. Zachęcamy do wypełnienia formularza. Natomiast nie skupujemy aut dostawczych i ciężarowych.

4. Kto płaci za transport niesprawnego auta?

Samochody niesprawne zabieramy własnym transportem i klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

5. Czy kupujecie lub sprzedajecie części samochodowe?

Niestety nie zajmujemy się częściami samochodowymi. Bezpośrednio nie skupujemy również samochodów przeznaczonych do rozbiórki, jednakże w tym przypadku prosimy o kontakt telefoniczny. W takiej sytuacji możemy skontaktować klienta z firmą zajmującą się skupem samochodów do rozbiórki i kasacji.

Zasugeruj kolejne ważne pytanie

Treść wiadomości
Twój E-mail


Skup samochodów warszawa