Mapa Strony Mapa strony Kontakt Kontakt
SkupujmyAuta.com.pl

Przebieg transakcji odkupu auta

Szybka, wygodna i przyjemna sprzedaż samochodu!

Skup samochodów Warszawa

Przebieg

Większość klientów zastanawia się jak przebiega sprzedaż auta naszej firmie. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do przebiegu takiej transakcji stworzyliśmy schemat opisujący każdy punkt tego procesu.

Sprzedaż auta naszej firmie można podzielić na kilka etapów:

  1. Klient kontaktuje się z nami, krótko opisuje swoje auto, odpowiada na kilka pytań dotyczących samochodu i podaje cenę sprzedaży. Preferujemy kontakt telefoniczny, jednakże zachęcamy również do uzupełnienia formularza.

  2. W przypadku zainteresowania umawiamy się na spotkanie. Data i godzina zależy od klienta. Miejsce również, jednakże ze względów bezpieczeństwa nie umawiamy się na stacjach beznzynowych i innych miejscach tego typu. Dla wspólnego bezpieczeństwa preferujemy miejsce zamieszkania lub miejsce pracy.

  3. Dochodzi do spotkania i oględzin samochodu. Zazwyczaj nie trwa to dłużej niż 30 minut.

  4. Gdy cena odkupu zostanie uzgodniona na poziomie satysfakcjonującym obydwie strony transakcji dochodzi do spisania umowy kupna-sprzedaży samochodu.

  5. Dodatkowa sporządzamy wypowiedzenie na ubezpieczenie OC, dzięki czemu klient otrzyma zwrot pięniędzy od firmy ubezpieczeniowej za pozostały okres OC.

  6. Przekazanie pieniędzy - forma płatności zależy od klienta. Za auto możemy zapłacić gotówką "do ręki" lub wpłacić na konto w banku.

  7. Transakcja zakończona- klient ma gotówkę i nie ma już problemu w postaci samochodu.


Staramy się aby transakcja przebiegła w sposób profesjonalny, bezpieczny oraz w miłej atmosferze.

Auta niesprawne zabieramy własnym transportem.