Mapa Strony Mapa strony Kontakt Kontakt
Skup samochodów-SKupujmyAuta.com.pl

Informacje o firmie
O nas - Obszar działania - Zakres działalności - Preferowane marki

Skup samochodów Warszawa

Skup samochodów


O nas

Firma została zarejstrowana w 1992 roku, jednak w sektorze motoryzacyjnym działamy od ponad 20 lat. Prowadzenie firmy skupującej samochody używane wymaga dużej wiedzy i doświadczenia w branży. Zapewniamy, że my to wszystko posiadamy. Jesteśmy sprawdzoną i uczciwą firmą. Nasi klienci są zawsze zadowoleni z transakcji odkupu auta i polecają nas znajomym. Zależy nam na opinii klientów, dlatego zawsze staramy się traktować każdego indywidualnie.

Nasza działalność, jaką jest skup samochodów za gotówkę, charakteryzuje się tym, że dostosowujemy się do klienta podczas ustalania czasu i miejsca spotkania. Nie musisz tracić swojego czasu na przyjazd do nas, ponieważ to my przyjedziemy do Ciebie. Jeśli nie dojdzie do odkupu samochodu tracisz tylko czas poświęcony na oględziny auta. Zawsze płacimy gotówką, którą możemy wpłacić na konto bankowe. Gotówkę wypłacamy od razu.

Jeśli Twoje auto jest niesprawne nie musisz się martwić, ponieważ takie samochody zabieramy własnym transportem.

Jesteśmy w stanie jechać do klienta w każdej chwili. Dzięki temu możesz sprzedać samochód nawet w ciągu 1-2 h. Nasze telefony są czynne cały czas. Odpowiadamy na każdą nagraną wiadomość i sms. Preferowaną formą jest kontakt telefoniczny. Radzimy także wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Poświęcisz na to tylko 5 minut.

Chętnie kupujemy samochody od pierwszego właściciela, bezwypadkowe, z niewielkim przebiegiem. Najczęściej za takie auta oferujemy zwiększone stawki.

Podczas transakcji sporządzamy umowę kupna-sprzedaży. Nie musisz się o nic martwić po sprzedaży, gdyż nie korzystamy z umów "in blanco". Nie musisz także wypełniać druku PCC-1. Sprzedając nam samochód nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów (np. opłaty w Urzędzie Skarbowym). Dodatkowo sporządzmy oświadczenie, dzięki któremu otrzymasz zwrot pieniędzy od firmy ubezpieczeniowej.

Podczas transakcji gwarantujemy 100% bezpieczeństwa.


Gdzie dojedziemy?

To czy przyjedziemy do Ciebie jest zależne od rocznika i stanu samochodu. W niektórych przypadkach podróż na drugi koniec kraju jest dla nas całkowicie nieopłacalna, dlatego przyjeliśmy ograniczenie, które wygląda następująco:

  • Samochody wyprodukowane poniżej 2003 roku - tylko Warszawa, Łódź i okolice,
  • Samochody wyprodukowane od 2003 roku - CAŁA POLSKA.
Szczegółowe informacje i mapa obszaru - KLIKNIJ!


Ogólny profil działalności:

  • Skup aut wszystkich marek
  • Odkup flot samochodowych od firm
  • Skup samochodów w każdym stanie technicznym i wizualnym:skup aut całych, powypadkowych, poleasingowych, skorodowanych, zaniedbanych, niesprawnych, zniszcznonych, uszkodzonych.
  • Skup aut od osób prywatnych, firm (skup flot samochodowych), korporacji taksówkarskich itp.

Chętnie nawiążemy kontakt z firmami ubezpieczeniowymi, windykacyjnymi, leasingowymi, rzeczoznawcami samochodowymi, pomocami drogowymi, warsztatami naprawczymi w zakresie skupu aut - proponujemy wysokie prowizje za wskazanie auta!


Preferowane marki samochodów (między innymi):
więcej informacji

Skup samochodów marki Audi Skup samochodów marki Opel Skup samochodów marki Volkswagen Skup samochodów marki BMW Skup samochodów marki Skoda Skup samochodów marki Mercedes Skup samochodów marki Ford
Skup samochodów marki Honda Skup samochodów marki Nissan Skup samochodów marki Mazda Skup samochodów marki Lexus Skup samochodów marki Toyota
Skup samochodów marki Fiat Skup samochodów marki Peugeot Skup samochodów marki Citroen Skup samochodów marki Renault

Acura, Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tata, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Skup samochodów warszawa
Poleć nas swoim znajomym


Statystyki

Jesteś gościem!

Oferujemy: Skup samochodów używanych, skup aut za gotówkę, warszawa, auto skup, skup samochodów poleasingowych, firmowych, odkup flot. Zapraszamy!